Akce Berušek v říjnu

26.09.2017 08:44

V úterý 3.10. jedeme vlakem do Střevlíka v Hejnicích.Pásmo "Od jablíčka k moštu."

Děti přiveďte do 7,30hodin!!!!

S sebou do batůžku zabalte pitíčko, sušenku a pláštěnku dle počasí.

Návrat je až ve 13 hodin do školky na oběd.

v pátek 6.10. jedeme busem od MŠ do Naivního divadla.

Premiéra pohádky  "Bajaja"

v úterý 10.10. bude ve školce probíhat dopravní výchova pro děti

Navštíví nás dopravní policie.

Začínáme cvičit :

v pondělí  16.10 a 30.10. jsou termíny cvičení v tělocvičně ZŠ

Děti dostanou tašku z MŠ do které budou mít uložené věci do tělocvičny.

Obuv do tělocvičny - /cvičky, botasky/, tričko a kraťasy či tepláky.

S taškou budou chodit pěšky do tělocvičny ZŠ. Po návratu si tašku pověsí na svoji značku v šatně.

Saunování ve školce začíná v pondělí 9.10. - další termín  23.10.

Děti si přinesou v tašce osušku nebo župánek, malý ručník na sezení v sauně a žabky - obuv do sauny.

Bruslení v ARÉNĚ . První termín je úterý 17.10.

Jedná se o dopolení program se solnou jeskyní, cvičením aerobiku a výuky bruslení.

Odjezd bude busem od MŠ do Arény a zpět.

Vybavení na led - brusle a přilba budou dětem zapůjčeny.

Dejte dětem na sebe obleční na bruslení.

Do batohu  -  podkolenky, cvičební úbor a rukavice.

Návrat do MŠ na oběd do 12 hodin.