Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

1. fáze otvírání škol

Vážení rodiče,

otvírání mateřských škol je zařazeno do první fáze otvírání škol od 12. 4. 2021. V této fázi se počítá s prezenční účastí na vzdělávání v mateřské škole s předškoláky s povinným předškolním vzděláváním (děti narozené do 31. 8. 2015). Odpovědi na některé otázky najdete  na tomto odkazu https://www.msmt.cz/faq-k-prvni-fazi-navratu-do-skol 

Kromě předškoláků se budou moci v MŠ vzdělávat i děti mladší, v případě, že jejich zákonný zástupce pracuje v IZS - v níže uvedených profesích. Prosím rodiče pracující ve vybraných profesích, aby mě neprodleně kontaktovali na telefonním čísle 731411513 a zajistili tak vzdělávání svého dítěte v 1. fázi otvírání škol. Příslušnost k vybraným profesím bude nutné doložit potvrzením zaměstnavatele.

Sledujte prosím náš web, konkrétní informace k provozu vám sdělím co nejdříve po obdržení závazných infomací z MŠMT.

Děkuji za spolupráci. Mgr. Marie Vrkoslavová

 

Výjimky pro děti IZS - vybrané profese - zdravotničtí pracovníci poskytovatelů zdravotnických služeb, pedagogičtí pracovníci zajišťující prezenční vzdělávání ve školách a školských zařízeních, pedagogové ústavní péče a ochranné výchovy, zaměstnanci bezpečnostních sborů, ozbrojených sil a orgánů ochrany veřejného zdraví, vybraní zaměstnanci v sociálních službách, zaměstnanci Úřadu práce ČR, zaměstnanci ČSSZ a OSSZ a zaměstnanci Finanční správy ČR.

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.