Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Otevření MŠ pro předškoláky a IZS

Vážení rodiče, v pondělí 12. 4. 2021 otvíráme MŠ pro předškoláky a děti rodičů IZS. Provozní doba bude po dobu platnosti Mimořádného opatření od 7:00 do 16 :00 hodin. Přijmeme pouze zdravé děti. Podmínkou pro vstup dítěte do mateřské školy bude testování dětí vždy v pondělí a ve čtvrtek. Počítejte se zdržením do předání dítěte paní učitelce. Testování dětí bude probíhat ve vstupním prostoru jednotlivých tříd. Rodič sám za asistence paní učitelky provede test dítěti (neinvazivní stěr z nosu) a potom vyčká 15 minut s dítětem venku, do vyhodnocení testu. Pohyb v budově i v areálu mateřské školy je podmíněn ochranou dýchacích cest a dodržováním sociální distance. Testovat začneme v 6:45. V případě negativního testu jde rodič s dítětem do šatny a po převléknutí ho předá paní učitelce ve třídě, kde může být dítě bez ochrany dýchacích cest. V případě pozitivního testu se dítě nemůže zúčastnit vzdělávání a rodič musí kontaktovat dětského lékaře a jít s dítětem na PCR test. Podrobné informace k zahájení provozu vám pošleme na e-mail, který jste uvedli jako kontatní pro komunikaci s Vámi. Na tomto odkazu najdete instruktážní video k testování https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20 a leták se základními informacemi zde https://vmail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000009cb1005a37240226b410&idx=1.2&filename=Stru%C4%8Dn%C3%A9%20informace%20ohledn%C4%9B%20testov%C3%A1n%C3%AD%20d%C4%9Bt%C3%AD(1).pdf&r=5.0661489044882435.

V pondělí ráno bude na dveřích ke kancelářím vyvěšen seznam dětí s umístěním do skupin. V případě, že dítě nechcete testovat nebo se z jiných důvodů nemůže zúčastnit povinného vzdělávání, omluvte je prosím včas písemně na e-mail třídy.

Děkuji Vám za pochopení a těším se na brzské shledání. Mgr. Marie Vrkoslavová

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.