Otevření MŠ pro předškoláky a IZS

Vážení rodiče, v pondělí 12. 4. 2021 otvíráme MŠ pro předškoláky a děti rodičů IZS. Provozní doba bude po dobu platnosti Mimořádného opatření od 7:00 do 16 :00 hodin. Přijmeme pouze zdravé děti. Podmínkou pro vstup dítěte do mateřské školy bude testování dětí vždy v pondělí a ve čtvrtek. Počítejte se zdržením do předání dítěte paní učitelce. Testování dětí bude probíhat ve vstupním prostoru jednotlivých tříd. Rodič sám za asistence paní učitelky provede test dítěti (neinvazivní stěr z nosu) a potom vyčká 15 minut s dítětem venku, do vyhodnocení testu. Pohyb v budově i v areálu mateřské školy je podmíněn ochranou dýchacích cest a dodržováním sociální distance. Testovat začneme v 6:45. V případě negativního testu jde rodič s dítětem do šatny a po převléknutí ho předá paní učitelce ve třídě, kde může být dítě bez ochrany dýchacích cest. V případě pozitivního testu se dítě nemůže zúčastnit vzdělávání a rodič musí kontaktovat dětského lékaře a jít s dítětem na PCR test. Podrobné informace k zahájení provozu vám pošleme na e-mail, který jste uvedli jako kontatní pro komunikaci s Vámi. Na tomto odkazu najdete instruktážní video k testování https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20 a leták se základními informacemi zde https://vmail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000009cb1005a37240226b410&idx=1.2&filename=Stru%C4%8Dn%C3%A9%20informace%20ohledn%C4%9B%20testov%C3%A1n%C3%AD%20d%C4%9Bt%C3%AD(1).pdf&r=5.0661489044882435.

V pondělí ráno bude na dveřích ke kancelářím vyvěšen seznam dětí s umístěním do skupin. V případě, že dítě nechcete testovat nebo se z jiných důvodů nemůže zúčastnit povinného vzdělávání, omluvte je prosím včas písemně na e-mail třídy.

Děkuji Vám za pochopení a těším se na brzské shledání. Mgr. Marie Vrkoslavová