Malá akademie pro rodiče

v rámci projektu "Kamarádi" bychom Vás rádi pozvali na webináře se speciálním pedagogem Mgr. Alenou Vlkovou týkající se tématu výchovy a vzdělávání předškolních dětí.
Díky financování projektu z EU jsou webináře pro rodiče našich dětí zdarma, je však třeba se přihlásit prostřednictvím formuláře:
Momentálně se můžete přihlásit na dva webináře:
1) Co má umět budoucí prvňáček, 26. 4. od 18:00 do 20:00
2) Jak zvládat emoce dětí, 10. 5. 2021 od 18:00 do 20:00

Přihlásit se můžete do pátku 23. 4. 2021 do 12:00.
Odkaz na webinář obdržíte po přihlášení na email nejpozději den před konáním webináře.
Děkuji za spolupráci,
za MŠ Kamarád  Mgr. Marie Vrkoslavová