Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Informace KHS

Info pro rodiče:

  • Karanténa dětí je 28. 4. -. 12. 5. 2021.
  • Odběr se koná: 6. 5. 2021, v 8:00 hod u školky
  • Výsledek přijde SMSkou na uvedené číslo v tabulce
  • V karanténě je pouze dítě (které přišlo do kontaktu s pozitivními spolužáky minulý týden ve skupině Kopretinek), nikoliv další členové společné domácnosti. Avšak pro zamezení potencionálního šíření COVIDu 19 doporučujeme, aby tito členové společné domácnosti zůstali doma alespoň do výsledku testu nebo v případě opuštění bydliště používali respirátory FFP2.
  • Rodiče mají nárok na OČR, vypisuje pediatr
  • V případě pozitivního výsledku testu dítěte, budou rodiče telefonicky kontaktováni KHS,
  • V případě negativního výsledku testu PCR musí dítě dodržet karanténu do konce, tj. 12. 5. 2021
Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.