Malá akademie pro rodiče II

v rámci projektu "Kamarádi" bychom Vás rádi pozvali na další webináře se speciálním pedagogem Mgr. Alenou Vlkovou týkající se tématu výchovy a vzdělávání předškolních dětí.
Díky financování projektu z EU jsou webináře opět zdarma, je však třeba se přihlásit prostřednictvím formuláře:
1) Jak u dětí rozvíjet pozornost, 18. 5. od 18:00 do 20:00
2) Jak  dětí rozvíjet paměť, 24. 5. 2021 od 18:00 do 20:00

Přihlásit se můžete do pátku 14.5. 2021 do 16:00.
Odkaz na webinář obdržíte po přihlášení na email nejpozději den před konáním webináře.
Děkuji za spolupráci,
za MŠ Kamarád  Mgr. Marie Vrkoslavová