Adaptační dopoledne

v úterý 31. 8. 2021 proběhne adaptační dopoledne pro nově nastupující děti a jejich rodiče v čase od 8 do 10 hodin. Vzhledem k současné situaci se akce může zúčastnit s dítětem jen jeden rodič (bez sourozenců). Nezapomeňte přinést vyplněné a podepsané formůláře, které jste dostali na schůzce. Účast není povinná, pokud se rozhodnete této možnosti využít, přihlaste se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 27. 8. do 10 hodin, pokud jste tak již neučinili. Seznamy dětí najdete na vstupních dveřích ke kancelářím. Podmínkou účasti je ochrana dýchacích cest dle platného nařízení.

Těšíme se na vás, kolektiv MŠ Kamarád