Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Těšíme se do školky

Vážení rodiče, ve středu 1. 9. zahájíme nový školní rok.  Už se těšíme na všechny naše "kamarády". Po návratu z dovolené (do mateřské školy) je nutné dodržet opatření režimu návratu ze zahraničí, který je ke stažení v předchozím článku. Zařazení do stupně nebezpečnosti zemí je aktualizováno zde - https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-zemi-podle-miry-rizika-nakazy/. Věnujte tomu prosím náležitou pozornost. Před předáním dítěte vyplníte čestné prohlášení o dodržení režimu po návratu ze zahraničí. Pokud se situace nezmění, dle "Manuálu" MŠMT ze 17. 8. 2021 se děti v mateřské škole nebudou testovat a nemusí mít ani ochranu dýchacích cest. Rodiče jsou povinni použít respirátor (podle současného nařízení). Při vstupu do mateřské školy použijte vždy dezinfekci na ruce. Bude probíhat ranní zdravotní filtr, přijaté budou pouze zdravé děti bez příznaků infekčního onemocnění.

Děkuji a těším se na spolupráci. Mgr. Marie Vrkoslavová