Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Karanténa Pampelišky

Vážení rodiče,

děti ze třídy Pampelišek jsou od 8. 2. 2022  do 12. 2. 2022 včetně v karanténě. Zprávu z hygieny obdržíte formou SMS. Děti, které nebyly v pondělí 7. 2. ve školce, se mohou vzdělávat ve třídě Kopretinek.

Informace ohledně karantény:

  • Karanténa se nyní počítá 5 dní od rizikového kontaktu
  • Během dnešního dne najdete podrobné informace z hygieny zde

Děkuji za spolupráci. Mgr. Marie Vrkoslavová

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.