Pozvánka na adaptační dopoledne

ve středu 31. 8. 2022 proběhne adaptační dopoledne pro nově nastupující děti a jejich rodiče v čase od 8 do 10 hodin. Nezapomeňte přinést vyplněné a podepsané formůláře, které jste dostali na schůzce. Účast není povinná, pokud se rozhodnete této možnosti využít, napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 29. 8. do 10 hodin. Seznamy dětí najdete na vstupních dveřích ke kancelářím.

Těšíme se na vás, kolektiv MŠ Kamarád