Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Pozvánka na adaptační dopoledne

Vážení rodiče,

ve středu 31. 8. 2022 proběhne adaptační dopoledne pro nově nastupující děti a jejich rodiče v čase od 8 do 10 hodin. Nezapomeňte přinést vyplněné a podepsané formůláře, které jste dostali na schůzce. Účast není povinná, pokud se rozhodnete této možnosti využít, napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 29. 8. do 10 hodin. Seznamy dětí najdete na vstupních dveřích ke kancelářím.

Těšíme se na vás, kolektiv MŠ Kamarád

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.