Odpoledne se strašákem "Slamákem""

Ve čtvrtek odpoledne jsme se báječně bavili se strašáky "Slamáky".  Čekali na nás na jednotlivých stanovištích, kde jsme si vyzkoušeli spoustu aktivit (řešili jsme hádanky, skládali obrázky z pohádky O veliké řepě,  vytvářeli slunečnicovou zahrádku, přenášeli bramboru na pálce a získané obrázkové kartičky přiřazovali k symbolům ...). Rodiče i děti si moc užili zábavu při jízdě v zahradním kolečku, pochutnali si na vlastnoručně vyrobeném jablečném moštu i na jablečném koláči, který upekly naše paní kuchařky. Na závěr jsme se sešli u ohýnku a opekli si jablíčka a buřtíky. Strávili jsme spolu krásné slunečné odpoledne. Děkujeme všem, kteří si s námi přišli hrát. Děkujeme tatínkům, kteří pomáhali při moštování. Děkujeme také za buřtíky, které jste přinesli pro malé i velké kamarády.

Tým MŠ Kamarád

PamP1420049 2