Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Odpoledne se strašákem "Slamákem""

Ve čtvrtek odpoledne jsme se báječně bavili se strašáky "Slamáky".  Čekali na nás na jednotlivých stanovištích, kde jsme si vyzkoušeli spoustu aktivit (řešili jsme hádanky, skládali obrázky z pohádky O veliké řepě,  vytvářeli slunečnicovou zahrádku, přenášeli bramboru na pálce a získané obrázkové kartičky přiřazovali k symbolům ...). Rodiče i děti si moc užili zábavu při jízdě v zahradním kolečku, pochutnali si na vlastnoručně vyrobeném jablečném moštu i na jablečném koláči, který upekly naše paní kuchařky. Na závěr jsme se sešli u ohýnku a opekli si jablíčka a buřtíky. Strávili jsme spolu krásné slunečné odpoledne. Děkujeme všem, kteří si s námi přišli hrát. Děkujeme tatínkům, kteří pomáhali při moštování. Děkujeme také za buřtíky, které jste přinesli pro malé i velké kamarády.

Tým MŠ Kamarád

PamP1420049 2

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.