Tradiční vánoční trhy

Milí rodiče, prarodiče a přátelé naší školky!!!

Blíží se čas adventu a s ním i přípravy na naše Tradiční vánoční trhy. Prosíme proto šikovné maminky, tatínky, babičky a dědečky , aby vytvořili s dětmi vánoční dekorace a přinesli je do školky do 28. 11. 2022.  Tradiční vánoční trhy se budou konat ve středu 30.11 a ve čtvrtek 1.12. 2022 od 12.00 do 16.30 hodin v 1. patře ve spojovací chodbě (vchod do třídy Berušek a Sluníček). Těšíme se na všechny vaše výrobky.  Udělejte radost druhým i sobě a zároveň tím přispějte na hračky a pomůcky pro děti.

Děkujeme!!!!