Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Tradiční vánoční trhy

Milí rodiče, prarodiče a přátelé naší školky!!!

Blíží se čas adventu a s ním i přípravy na naše Tradiční vánoční trhy. Prosíme proto šikovné maminky, tatínky, babičky a dědečky , aby vytvořili s dětmi vánoční dekorace a přinesli je do školky do 28. 11. 2022.  Tradiční vánoční trhy se budou konat ve středu 30.11 a ve čtvrtek 1.12. 2022 od 12.00 do 16.30 hodin v 1. patře ve spojovací chodbě (vchod do třídy Berušek a Sluníček). Těšíme se na všechny vaše výrobky.  Udělejte radost druhým i sobě a zároveň tím přispějte na hračky a pomůcky pro děti.

Děkujeme!!!!

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.