Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Potvrzení o platbě školného 2022

Vážení rodiče,

potvrzení o zaplacení školného za rok 2022 máte připravené k vyzvednutí ve vaší třídě u paní učitelky. Lze jej uplatnit v daňovém přiznání za rok 2022. Potvrzení dostanou pouze rodiče, kteří platili v loňském roce školné. Rodiče dětí s povinnou předškolní docházkou, včetně dětí s odkladem školní docházky, dle zákona školné neplatí, proto jim nemůže být vystaveno potvrzení.

Mgr. Marie Vrkoslavová

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.