Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Schůzka rodičů nových dětí 2024/25

Vážení rodiče,
ráda bych Vás pozvala do naší mateřské školy na schůzku rodičů nových dětí, která se bude konat ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 15.00 hodin. 
Pro rychlý a nerušený průběh Vás prosím o účast bez dětí. V případě potřeby mě kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle. Kdo jste tak ještě neučinil, prosím o  potvrzení účasti na schůzce, (pokud používáte jiné příjmení než dítě, napište mi prosím jméno a příjmení Vašeho dítěte).

Děkuji.
Těším se na spolupráci.

Mgr. Marie Vrkoslavová
ředitelka MŠ Kamarád, Liberec

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 731 411 513

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.