Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Zápis do mateřské školy

Informace k 1. fázi zápisu nových dětí do MŠ

VYDÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ

27. 4. 2020 – 10. 5. 2020

Žádost pro zápis dítěte do mateřské školy je možné získat níže uvedenými způsoby v období vydávání žádostí, tj. ve výše uvedeném období.

  1. Elektronické vydání žádosti

Na internetové adrese: https://zapisyms.liberec.cz/
Systém Vás provede vyplněním žádosti, kterou si v závěru vytisknete.

V případě, že nemáte přístup k internetu, můžete o pomoc s administrací žádosti požádat zvolenou mateřskou školu, kontaktovat telefonicky a domluvit si termín:

  1. Vyzvednutí v mateřské škole
    V případě jakýchkoliv obtíží při práci v systému je na 4. 05. a 5. 5. 2020 stanoven termín pro vydávání žádostí v naší mateřské škole, ale pouze po telefonické domluvě s ředitelkou školy na tel. č. 731 411 513. Nezapomeňte si s sebou vzít průkaz pojištěnce (dítěte).

Podrobné informace včetně kritérií pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 najdete v záložce Dokumenty - Směrnice pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2020/2021.

 

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.