Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Provoz od 18. 5. 2020

Vážení rodiče,  v pondělí 18. 5. se budeme opět těšit na naše kamarády. Při vstupu do MŠ musíme dodržovat zvláštní opatření (omezený vstup do šatny, dezinfekce rukou, rozestupy před MŠ, ranní zdravotní filtr), proto prosím mějte časovou rezervu. Při prvním příchodu do školky předejte paní učitelce podepsané čestné prohlášení (viz Obnovení provozu), pro urychlení předání dítěte. Připravte předem své děťátko na to, že si opravdu nemůže vzít do školky svoji oblíbenou hračku ani plyšáčka. Nezapomeňte také na 2 čisté roušky v sáčku (podepsané), které předáte do sanitačního boxu paní učitelce pro případ použití při výskytu příznaků virového onemocnění. Počítejte s tím, že provoz MŠ je omezen od 7:00 do 16:00 hodin. 

Důsledným dodržováním všech opatření chráníte svou rodinu, ostaní děti i personál. Děkujeme. Kolektiv MŠ Kamarád