Prázdninový provoz

Vážení rodiče, uzavření mateřské školy o prázdninách zkracujeme na 4 týdny (od 20. 7. do 14. 8. 2020), vycházíme tak vstříc pracujícím rodičům. Z organizačních důvodů Vás prosíme  o nahlášení termínů, kdy budete školku v době jejího otevření potřebovat, nejpozději do 5. 6. 2020, jedním z níže uvedených způsobů.

1. Nahlásit osobně třídním učitelkám.

2. Napsat svůj požadavek na třídní e-mail, např. v případě, že v současné době do školky nechodíte.

Prázdninový provoz bude zajištěn v omezeném počtu tříd a paní učitelky se budou střídat, z důvodu čerpání řádné dovolené.

V případě potřeby umístění dítěte do náhradní školky v době uzavření naší mateřské školy, kontaktujte ředitelku školy nejpozději do 5. 6. 2020.

Děkuji. Mgr. Marie Vrkoslavová, ředitelka školy