Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Nařízení MZdr od 10. 9. 2020

Vážení rodiče, dle nařízení ministerstva zdravotnictví z 9. 9. je povinnost užití roušky ve všech vnitřních prostorách od 10.9. 2020. Prosíme, od čtvrtka 10. 9. 2020 použijte při vstupu do budovy Mateřské školy "Kamarád" roušku nebo jinou ochranu dýchacích cest a prosíme, dodržujte pravidlo 3 R ruce – rouška – rozestupy.

Děkujeme za Vaši spolupráci.

 

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.