Malý dárek, velká radost

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé,

protože letos nemůžeme naším zpěvem potěšit babičky a dědečky v domě seniorů v Rochlici, rádi bychom jim popřáli krásné Vánoce a poslali jim "vánoční dárky" od našich dětí, jako důkaz toho, že i v téhle době na ně myslíme. Proto vás prosíme, vyrobte  doma s dětmi nějaké vánoční drobnosti a přineste je do své třídy nejpozději do 11. 12. 2020. Z vašich i našich společných výrobků uspořádáme výstavu, kterou si prohlédnou všechny děti. Fotky z výstavy najdete na našem webu. V týdnu před Vánocemi pak všechny dárečky předáme do domu seniorů v Rochlici.

Děkujeme, že nám pomůžete rozdávat radost.