Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Ošetřovné od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

díky novému formuláři na ošetřovné nepotřebujete od školy potvrzení o uzavření. Na formuláři sami vyplníte prohlášení o uzavření zařízení, které dítě navštěvuje.  Stáhněte si formulář žádosti o dávku ošetřovného, který kombinuje prvky původní žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření školského zařízení a výkazu péče. Stačí vám tak vyplnit a předat zaměstnavateli jediný formulář. Informace i formulář najdete na níže uvedeném odkazu.    Mgr. Marie Vrkoslavová

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.