Distanční vzdělávání

Vážení rodiče i v letošním roce, v době uzavření MŠ pro vás a naše děti, paní učitelky připravují distanční vzdělávání "Maminko, tatínku pojďme si hrát". Pro děti narozené do 31. 8. 2015 je distanční vzdělávání v mateřské škole podle Školského zákona povinné (Sluníčka a Berušky), to je stanoveno i v Dodatku školního řádu školy (najdete v záložce dokumenty). Doporučuji plnit úkoly průběžně a být alespoň v elekronickém kontaktu s třídními učitelkami. Pokud nemáte možnost tisknout doma pracovní listy, můžete využít možnosti vyzvednout si je v určený den ve své třídě. Hotové úkoly (pracovní listy, fotky ...), které  přinesete po znovuotevření školy (případně pošlete elektronicky), budou součástí portfólia dítěte. Pokud je dítě nemocné a nemůže plnit distanční vzdělávání, je potřeba napsat omluvenku na e-mail třídy - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Současná situace není pro nikoho jednoduchá, ale všechno zlé, je pro něco dobré. Využijte možnosti být společně s dětmi a užívejte si radost ze společných zážitků. To nejcennější, co můžete dětem dát, je váš čas.

Děkuji za spolupráci a přeji vám všem hlavně pevné zdraví. Mgr. Marie Vrkoslavová