Zápis do MŠ 2021/2022

v květnu se bude konat zápis do mateřské školy na nový školní rok 2021/2022. Informace k zápisu najdete zde. Vzhledem k současné situaci pro vás bohužel zatím nemůžeme zorganizovat Den otevřených dveří. Sledujte prosím, naše webové stránky, o konání všech akcí vás budeme informovat.

Budeme se těšit na nové kamarády.

Za kolektiv MŠ Kamarád Mgr. Marie Vrkoslavová

Informace o zápisu se týká pouze dětí, které dosud nejsou zapsány do naší mateřské školy. Naše děti pokračují v docházce automaticky.