Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Aktuality MŠ Kamarád

Zápis do MŠ 2021/2022

Vážení rodiče,

v květnu se bude konat zápis do mateřské školy na nový školní rok 2021/2022. Informace k zápisu najdete zde. Vzhledem k současné situaci pro vás bohužel zatím nemůžeme zorganizovat Den otevřených dveří. Sledujte prosím, naše webové stránky, o konání všech akcí vás budeme informovat.

Budeme se těšit na nové kamarády.

Za kolektiv MŠ Kamarád Mgr. Marie Vrkoslavová

 

Informace o zápisu se týká pouze dětí, které dosud nejsou zapsány do naší mateřské školy. Naše děti pokračují v docházce automaticky.

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.