Konzultační hodiny

Vážení rodiče, při naší práci klademe velký důraz na vzájemnou informovanost, která pedagogům i rodičům umožňuje společný postup při rozvoji dětí. Nejčastěji si učitelky s rodiči vyměňují drobné informace při každodenním styku, pro detailnější rozhovory jsou ale připraveny konzultační hodiny.

Třídní učitelky:

Vždy jednou v měsíci v odpoledních hodinách – časový harmonogram konzultací najdete na webové záložce třídy a na nástěnce v šatně. Vždy je nutné svou konzultaci předem ohlásit paní učitelce.

Ředitelka:

Rodiče mohou vyhledat ředitelku během školního roku každou středu mezi 14:00 – 15:45. Aby se nestalo, že se sejde v jeden čas více rodičů, doporučujeme ohlásit svou konzultaci předem telefonicky na tel. 731 411 513 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud dle vašeho názoru nesnese rozhovor odkladu,  domluvte se na individuálním termínu schůzky na tel. 731 411 513.

Vedoucí provozní jednotky - hospodářka

Otázky spojené s úhradami za stravování a školné a konzultace případných stravovacích omezení můžete řešit s hospodářkou školy v pondělí mezi 8:00 – 11:00 a 12:30 – 16:00 a ve středu mezi 7:00 – 11:00 a 12:30 – 15:30 hod. Zvoňte, prosím, na kancelář hospodářky, případně na kuchyň. O požadovaných stravovacích omezeních informujte neprodleně i třídní učitelky.