Výlet do Bedřichova - 15.6.2022

Ve středu 15. 6. 2022 jedeme na výlet do Bedřichova

Děti přiveďte nejpozději do 7:30 hod.

S sebou do podepsaného batůžku děti potřebují:

• dvě svačiny (dopolední a odpolední)
  • pití v uzavíratelné lahvi
  • mlsku
  • pláštěnku (za každého počasí)

Oběd je zajistěn na Prezidenstké chatě a bude hrazen z rodičovských příspěvků - stravné je na středu odhlášeno.

Příjezd a rozchod je v 15:35 hod na Fügnerově ulici v parku "u želviček", vyzvedněte si své děti prosím zde.

Rodiče, děti vhodně oblečte a obujte (pokrývka hlavy, pevné boty, oblečení dle aktuální předpovědi), podle počasí namažte opalovacím krémem a ošetřete repelentem.