Nový rok zahajujeme ve čtvrtek 2. 1. 2020, prosíme nahlaste do 19. 12. přítomnost vašich dětí paní učitelce ve třídě (čtvrtek 2. 1. a pátek 3. 1.). Děkujeme

děkujeme vám za celoroční spolupráci a přejeme vám Vánoce plné pohody,  lásky a  společné radosti, vánoční čas prozářený veselým smíchem vašich dětí a v novém roce 2020 pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu lásky.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Kamarád

Vanoce 2019

Ve středu 18. 12. dopoledne navštívíme s dětmi výstavu betlémů v Kostele svatého Jana Křtitele v Liberci - Rochlicích. Přijďte si s námi zazpívat vánoční koledy (v 10:30 hod.).

Letošní vánoční trhy byly opravdu bohaté. Stoly se prohýbaly pod náporem výrobků, které lahodily oku i chuťovým buňkám.
Rádi bychom ještě jednou poděkovali Vám všem, kteří jste doma tvořili i Vám, kteří jste přišli a nakoupili si.

Vážení rodiče, prarodiče a milé děti, děkujeme všem, kteří s námi strávili adventní podvečer, přišli si zazpívat s dětmi vánoční koledy, ochutnat dobroty z naší kuchyně, vyfotit se s živým betlémem a užít si předvánoční atmosféru s anděly. Děkujeme také za krásné výrobky na náš jarmark a poděkování patří také všem, kteří si u nás nakoupili vánoční děkorace či dobroty.

Děkujeme.
Přejeme vám všem klidný advent.
Kolektiv MŠ Kamarád

Fotografie z rozsvícení Vánočního stromu - zde

Vážení rodiče a milé děti,

děkujeme všem šikovným sběračům kaštanů a žaludů. Vše, co jste nasbírali, si odvezli lesníci pro zvířátka a až přijde zima, budou mít zvířátka v lese dobroty od vás.

Děkujeme za spolupráci i Lesům ČR - Ještěd.

Vážení rodiče, i letos jsme se přihlásili do soutěže ve sběru papíru "Soutěžíme s panem Popelou". Starý papír můžete přinést do mateřské školy ve dnech 25. 9.  2019  a 26. 9. 2019. Kontejner na papír bude přistaven u zadní brány MŠ (vjezd k rampě z Hradební ulice). Děkujeme.

Kolektiv MŠ

dovolujeme si vás pozvat na třídní schůzky jednotlivých tříd:

Pampelišky a Sluníčka - v úterý 10. 9. 2019 v 16:15 hod.

Kopretinky, Motýlci a Berušky - ve čtvrtek 12. 9. 2019 v 16:15 hod.

Pro rychlý a klidný průběh schůzek se prosím dostavte bez dětí.

Děkuji za pochopení. Mgr. Marie Vrkoslavová, ředitelka

Vážení rodiče a milé děti,

v pondělí 2. 9. přivítáme všechny  známé kamarády i naše nové kamarády, kteří přijdou do školky poprvé. Přejeme všem krásný začátek září a příjemné vykročení do nového školního roku. Rodiče nově přijatých dětí, nezapomeňte přinést vyplněné formuláře. Děkujeme.

Těšíme se na vás!!!

Kolektiv MŠ Kamarád

od září je provozní doba mateřské školy od 6:30 - 17:00.

M. Vrkoslavová, ředitelka

Vážení rodiče, pořídili jsme do každé třídy mobilní telefony pro zkvalitnění  komunikačních prostředků a ke zvýšení vašeho komfortu při omlouvání dětí. Telefonní čísla jednotlivých tříd najdete v záložce Kontakty a v sekcích jednotlivých tříd. Děti prosím omlouvejte telefonicky nejdéle do osmi hodin.

Stávající pevné linky zůstanou v provozu pro spojení s paní hospodářkou a ředitelkou.