Vážení rodiče, děti a přátelé naší školky,

děkuji vám všem, kteří jste k nám přišli na podzimní slavnost a užili si s námi krásné odpoledne plné jablíčkových dobrot, ktéré nám připravily naše paní kuchařky. Děti si cestou za Jabloňovou vílou, při plnění úkolů na stanovištích, ověřily svoje znalosti a dovednosti. Také ochutnávaly mošt, který si s pomocí dospělých vyrobily z jablek. Na závěr jsme si opekli buřtíky na ohýnku. Bylo nám s vámi fajn. Budeme se těšit na další společné setkání.

Za tým MŠ Kamarád, Mgr. Marie Vrkoslavová

Drazí rodiče,

chtěla bych Vás touto cestou za celý perosnál MŠ požádat , abyste při příchodu a odchodu VŽDY zavírali branku. Branka opět zůstává často otevřená. Záleží nám na bezpečnosti Vašich dětí.

S přáním hezkého školního roku

Bc. Danuše Kalinová
zástupkyně ředitelky

dovolujeme si vás pozvat na třídní schůzky jednotlivých tříd:

Pampelišky, Kopretinky a Motýlci - čtvrtek 5. 9. 2024 od 15.45 hod.

Berušky a Sluníčka - ve čtvrtek 12. 9. 2024 v 15.45 hod.

Pro rychlý a klidný průběh schůzek se prosím dostavte bez dětí.

Děkuji za pochopení. Těšíme se na setkání. Za tým MŠ Mgr. Marie Vrkoslavová

Vážení rodiče a milé děti,

v pondělí jsme se sešli poprvé v novém školním roce a všechny kamarády jsme přivítali  společně s hokejisty a maskotem HC Bílí tygři Liberec. Těšíme se na další dny s vámi a přejeme všem hodně radosti, pohody a krásných zážitků v naší mateřské škole.

Za tým MŠ Mgr. Marie Vrkoslavová

Vážení rodiče a milé děti,

v pondělí 2. 9. 2024 přivítáme všechny  známé kamarády i naše nové kamarády společně  s bílým tygrem, maskotem Bílých tygrů Liberec. Přejeme všem krásný začátek září a příjemné vykročení do nového školního roku. Rodiče nově přijatých dětí, nezapomeňte přinést vyplněné formuláře. Děkujeme.

Těšíme se na vás!!!

Tým MŠ Kamarád