Vážení rodiče, přátelé a děti,

srdečně vás zveme na tradiční rozsvícení vánočního stromku ve čtvrtek 1. 12. 2022 od 16:15 hodin. Přijďte si s námi zazpívat, ochutnat něco dobrého a užít si adventní čas s vůní vánočních tradic. Nezapomeňte si přinést "lucerničku" nebo svíčku ve skleničce a hlavně dobrou náladu! Těšíme se na vás.

Milí rodiče, prarodiče a přátelé naší školky!!!

Blíží se čas adventu a s ním i přípravy na naše Tradiční vánoční trhy. Prosíme proto šikovné maminky, tatínky, babičky a dědečky , aby vytvořili s dětmi vánoční dekorace a přinesli je do školky do 28. 11. 2022.  Tradiční vánoční trhy se budou konat ve středu 30.11 a ve čtvrtek 1.12. 2022 od 12.00 do 16.30 hodin v 1. patře ve spojovací chodbě (vchod do třídy Berušek a Sluníček). Těšíme se na všechny vaše výrobky.  Udělejte radost druhým i sobě a zároveň tím přispějte na hračky a pomůcky pro děti.

Děkujeme!!!!

Ve čtvrtek odpoledne jsme se báječně bavili se strašáky "Slamáky".  Čekali na nás na jednotlivých stanovištích, kde jsme si vyzkoušeli spoustu aktivit (řešili jsme hádanky, skládali obrázky z pohádky O veliké řepě,  vytvářeli slunečnicovou zahrádku, přenášeli bramboru na pálce a získané obrázkové kartičky přiřazovali k symbolům ...). Rodiče i děti si moc užili zábavu při jízdě v zahradním kolečku, pochutnali si na vlastnoručně vyrobeném jablečném moštu i na jablečném koláči, který upekly naše paní kuchařky. Na závěr jsme se sešli u ohýnku a opekli si jablíčka a buřtíky. Strávili jsme spolu krásné slunečné odpoledne. Děkujeme všem, kteří si s námi přišli hrát. Děkujeme tatínkům, kteří pomáhali při moštování. Děkujeme také za buřtíky, které jste přinesli pro malé i velké kamarády.

Tým MŠ Kamarád

PamP1420049 2

dovolujeme si vás pozvat na třídní schůzky jednotlivých tříd:

Pampelišky, Kopretinky a Motýlci - ve středu 7. 9. 2022 v 16 hod.

Berušky a Sluníčka - ve čtvrtek 8. 9. 2022 v 16:00 hod.

Pro rychlý a klidný průběh schůzek se prosím dostavte bez dětí.

Děkuji za pochopení. Mgr. Marie Vrkoslavová, ředitelka

Vážení rodiče a milé děti,

dnes jsme se sešli poprvé v novém školním roce a nové kamarády jsme přivítali  společně s "bílým tygrem". Těšíme se na další dny s vámi a přejeme všem hodně radosti, pohody a krásných zážitků v naší mateřské škole.

Mgr. Marie Vrkoslavová

ve středu 31. 8. 2022 proběhne adaptační dopoledne pro nově nastupující děti a jejich rodiče v čase od 8 do 10 hodin. Nezapomeňte přinést vyplněné a podepsané formůláře, které jste dostali na schůzce. Účast není povinná, pokud se rozhodnete této možnosti využít, napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 29. 8. do 10 hodin. Seznamy dětí najdete na vstupních dveřích ke kancelářím.

Těšíme se na vás, kolektiv MŠ Kamarád