Konečně Vás po dvou letech můžeme pozvat na tradiční jarní trhy!

Prosíme všechny, kdo se zapojí do tvoření, aby své výrobky přinesli nejpozději do pondělí 4. dubna.

V kreativitě se meze nekladou. Od papírových výrobků až po pečení... Budeme rádi za jakýkoli výrobek.

Z výtěžku bychom rádi zvelebili školní zahradu.

Velikonoční trhy

děti ze třídy Pampelišek jsou od 8. 2. 2022  do 12. 2. 2022 včetně v karanténě. Zprávu z hygieny obdržíte formou SMS. Děti, které nebyly v pondělí 7. 2. ve školce, se mohou vzdělávat ve třídě Kopretinek.

Informace ohledně karantény:

• Karanténa se nyní počítá 5 dní od rizikového kontaktu
  • Během dnešního dne najdete podrobné informace z hygieny zde

Děkuji za spolupráci. Mgr. Marie Vrkoslavová

Milí rodiče, prarodiče a přátelé,

děkujeme vám všem, kteří jste přinesli své výrobky na naše vánoční trhy i vám, kteří jste si u nás vybrali něco pěkného na vánoční výzdobu. Velice si vážíme vaší podpory a přejeme vám i dětem krásný advent.

Školní rok je za námi!!!

Bohužel poznamenán karanténou, jenž uzavřela naší MŠ skoro na dva měsíce, následně upravila chod MŠ a přinesla s sebou určité změny. I rozloučení se školním rokem proběhlo v jiných rozměrech než jsme zvyklí. Ale oslava byla, byť bez přítomnosti Vás rodičů. Rozloučili jsme se se staršími Pampeliškami a tento vyjímečný den jsme si maximálně užili.

Rádi bychom poděkovali Vám rodičům za celoroční spolupráci (rodičům i prarodičům).

Přejeme Vám všem krásné léto, buďte zdraví, k sobě navzájem tolerantní a těšíme se na shledání v novém školním roce:)!!!

Vaše paní učitelky Marcelka, Ája a p. Evička

K  R  Á  S  N  É     L  É  T  O  !!!

AHÓÓÓJ Pampelišky!

Zdraví vás "Kristýnka jarní kytička "!

Krásné fotečky nám poslala kamarádka Týnka!

Moc vás všechny pozdravuje a brzy se na vás těší !!!

( Má pro vás všechny připravené malé překvapení :))