Stravné a školné

V 1. polovině září proběhne celoroční vyúčtování a veškeré přeplatky za školní rok 2021/2022 Vám budou vráceny na účet.

(Pokud v poslední době došlo nebo dojde ke změně čísla Vašeho bankovního účtu, prosím o nahlášení této změny, jinak by se mohlo stát, že vrácené přeplatky se nám vrátí zpět na náš účet!!!)

Sazby za stravné a školné od září 2022 :

• stravné – Kč 50,--/den (1000,--/měsíc) / odkladové děti – Kč 55,--/den (1100,--/měsíc)
  • školné – Kč 780,--/měsíc (neplatí předškoláci ani děti s odkladem, ostatní ano)

Lístečky s předpisem plateb na nový školní rok pro všechny děti (stávající i nově nastupující) budou jako každoročně včas k vyzvednutí u p. učitelek na třídách.

Kolektiv školní jídelny MŠ „Kamarád“

číslo účtu u České spořitelny a. s.: 5458862/0800

_______________________________________________________________________________________________________________________

Vedoucí provozní jednotky:

Zuzana Voltrová