Stravné a školné

Placení stravného a školného o prázdninách (červenec – srpen 2024)

vzhledem k prázdninovému provozu naší MŠ se bude platit stravné a školné následovně:

Červenec – otevřeno od 1.7. do 4.7.2024 – celkem 4 dny

(v pátek  5.7. zavřeno - svátek)

• stravné Kč 200,-- / Kč 220,-- (odkladové děti)
  • školné Kč 140,-- (780,-- : 22 prac.dnů = Kč 35,-- šk./den x 4 dny)

Srpen – otevřeno od 12.8. do 30.8.2024 – celkem 15 dnů

• stravné Kč 750,-- / Kč 825,-- (odkladové děti)
  • školné Kč 525,-- (780,-- : 22 prac.dnů = Kč 35,-- šk./den x 15 dnů)

1)

Pokud Vaše dítě nebude chodit do školky v srpnu ani v červenci, ale v září bude naši MŠ navštěvovat i nadále, je to stejné jako v průběhu celého školního roku, obědy se mu nepočítají, školné se platí (poměrově ke dnům, kdy je naše MŠ otevřena – viz výše).

2)

Pokud Vaše dítě odchází od září na ZŠ nebo jinou MŠ a o prázdninách již naši MŠ nebude navštěvovat vůbec, předpokládáme, že dítě řádně a včas odhlásíte již v červnu a tím pádem si platební příkaz v bance nezapomeňte zrušit od července/září 2024.

3)

Pokud Vaše dítě odchází od září na ZŠ nebo jinou MŠ, ale o prázdninách ještě naši MŠ bude navštěvovat, platí sazby výše uvedené a platební příkaz v bance si prosím nezapomeňte zrušit od září 2024.

4)

Pokud Vaše dítě bude MŠ o prázdninách navštěvovat a i od září 2024 zůstává v naší MŠ, platí poměrové částky výše. Je na rodičích, zda si změní přes prázdniny trvalý příkaz v bance nebo ho nechají beze změny a změní ho až v září dle nových předpisů plateb (viz níže). Zvolte dle vlastního uvážení pro Vás tu méně komplikovanou variantu.

5)

V 1. polovině září proběhne celoroční vyúčtování a veškeré přeplatky za školní rok 2023/2024 Vám budou vráceny na účet.

(Pokud v poslední době došlo nebo dojde ke změně čísla Vašeho bankovního účtu, prosím o nahlášení této změny, jinak by se mohlo stát, že vrácené přeplatky se nám vrátí zpět na náš účet!!!)

6)

Sazby za stravné a školné od září 2024 :

• stravné – Kč 50,--/den (1000,--/měsíc) / odkladové děti – Kč 55,--/den (1100,--/měsíc)
  • školné – Kč 780,--/měsíc (neplatí předškoláci ani děti s odkladem, ostatní ano)

Lístečky s předpisem plateb na nový školní rok pro všechny děti (stávající i nově nastupující) budou jako každoročně včas k vyzvednutí u p. učitelek na třídách.

Přejeme Vám krásné prázdniny!

Kolektiv školní jídelny MŠ „Kamarád“

(číslo účtu u České spořitelny a. s.: 5458862/0800)

_______________________________________________________________________________________________________________________

Vedoucí provozní jednotky:

Zuzana Voltrová