Konečně Vás po dvou letech můžeme pozvat na tradiční jarní trhy!

Prosíme všechny, kdo se zapojí do tvoření, aby své výrobky přinesli nejpozději do pondělí 4. dubna.

V kreativitě se meze nekladou. Od papírových výrobků až po pečení... Budeme rádi za jakýkoli výrobek.

Z výtěžku bychom rádi zvelebili školní zahradu.

Těšíme se na Vás!

Velikonoční trhy

děti ze třídy Berušek jsou od 9. 2. 2022  do neděle 13. 2. 2022 včetně v karanténě. Zprávu z hygieny obdržíte formou SMS.

Informace ohledně karantény:

• Karanténa se nyní počítá 5 dní od rizikového kontaktu
  • Během dnešního dne najdete podrobné informace z hygieny zde
  • Pokyny k distančnímu vzdělávání obdržíte na e-mail

Děkuji za spolupráci. Mgr. Marie Vrkoslavová

POZOR ZMĚNA!

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci proběhnou vánoční trhy venku v den rozsvícení stromečku. I tato akce je však podmíněna příznivou situací, sledujte proto aktuální informace na stránkách školy a na nástěnce ve třídě.
Rozsvícení stromu