Každý měsíc nabízíme rodičům

KONZULTAČNÍ HODINY

Máte-li zájem, přihlašte se paní učitelce dostatečně dopředu.

Děkujeme!

Termíny konzultačních hodin:

Zveme vás na TŘÍDNÍ SCHŮZKY pro rodiče.

Schůzka proběhne ve čtvrtek 7. září od 15:30 ve třídě Motýlků.

Pro rychlý a klidný průběh přijďte bez dětí.

Prosíme o potvrzení vaší účasti.

Děkujeme a těšíme se na vás!

p. uč. Vlaďka a Káťa

Milé děti, milí rodiče,

začátek nového školního roku se pomalu blíží a my se těšíme, až Vás přivítáme v naší třídě Motýlků.
Nově zapsané děti mají možnost využít "Adaptační pobyt", který se bude konat 31. 8. 2023 od 8:00 do 10:00 hodin. Tento den mají rodiče nových dětí možnost pobýt v mateřské škole, aby svým dětem ulehčili adaptaci na nové prostředí.
Těší se na vás paní učitelky Káťa a Vlaďka