Konečně Vás po dvou letech můžeme pozvat na tradiční jarní trhy!

Prosíme všechny, kdo se zapojí do tvoření, aby své výrobky přinesli nejpozději do pondělí 4. dubna.

V kreativitě se meze nekladou. Od papírových výrobků až po pečení... Budeme rádi za jakýkoli výrobek.

Z výtěžku bychom rádi zvelebili školní zahradu.

Velikonoční trhy

2.a 3. 3. - logopedie

9.3. - saunička

16.a 17.3. - logopedie

18.3. - divadlo Koloběžka

O čarovné vrbě“ Vstupné 45 Kč

23.3. - saunička

30.3. - logopedie

? - dle počasí dopolední výlet

děti ze třídy Sluníček jsou do pondělí 17. 1. 2022 (včetně) v karanténě. Zprávu z hygieny obdržíte zítra formou SMS.

Informace ohledně karantény:

• Karanténa se nyní počítá 5 dní od rizikového kontaktu
  • Neočkované děti, které budou bez potíží, se mohou 18.1.22 vrátit do kolektivu bez nutnosti absolvování PCR testu
  • Neočkovaní s potížemi musí kontaktovat svého praktického dětského lékaře o vystavení žádanky na PCR test a do doby výsledku testu vyčkat doma
  • Očkovaných a osob 180 dnů po prožití Covidu - 19 se karanténa netýká

Pokud potřebujete být s dítětem doma a čerpat OČR (ošetřování člena rodiny), je nutné obrátit se na pediatra, který může OČR vystavit, případně i na KHS prostřednictvím žádosti, kterou zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Vzor žádosti najdete zde:  https://www.khslbc.cz

Nejkrásnějším dárkem k Vánocům není nic, co se zlatem třpytí, ale je to úsměv, láska a pohlazení - nad takový dar žádný není.

Krásné Vánoce plné pohody přejí Sluníčka

Říjen u Sluníček

čtvrtek 7.10. -  Jablíčkový den  -  na zahradě MŠ s rodiči

středa 13.10. -  1. saunička v MŠ

středa 20.10. -   dopolední program v ekol. centru Větrník

čtvrtek 21.10.  - divadlo Koloběžka v MŠ

" O princezně Kolobejdě"

čtvrtek 21.10. -  odpolední seminář pro rodiče na téma - "Vývoj řeči a vstup dítěte do ZŠ".

Zájemci o seminář, nahlaste se u paní učitelky ve třídě do 19.10.

Každý čtvrtek dopoledne bude probíhat výuka angličtiny Wattsenglish.