Děkujeme všem, kteří se podíleli na výrobě krásných, různorodých  sněhuláků, kteří nám zdobí venkovní parapet v šatně.

Děkujeme rodičům za přinesenou zeleninu k tématu. Děti se naučily rozeznávat různé druhy zeleniny podle vzhledu, hmatu a chuti.

Zbytek zeleniny se uplatní v kuchyni.

V týdnu od 17.10.-21.10. si budeme povídat s dětmi o zelenině. Přineste, prosím, dětem jeden kus jakékoli zeleniny, nejlépe i s natí.

Děkujeme

V pátek 14.10. dopoledne přijede do naší MŠ Divadélko Koloběžka s Houbařskou pohádkou.

Na připravované vystoupení, prosím, doneste dětem do školky šátek na hlavu, ideálně v rockerském stylu.

Děkujeme