18.12.2019 dopoledne navštívíme s dětmi výstavu betlémů v rochlickém kostele sv. Jana Křtitele.

12.12.2019 přijede za dětmi do mateřské školy divadélko Koloběžka s predstavením " Popletená zimní pohádka".

11.12.2019 oslavíme s dětmi v mateřské škole Vánoce. Na děti čeká nadílka nových hraček, knih a učebních pomůcek pod vánočním stromečkem a slavnostní obídek od pí. kuchařek. Maminky a babičky prosíme o trochu vánočního cukroví dětem na hostinu. Děkujeme.

5.12.2019 dopoledne naděluje dětem v mateřské škole Mikuláš s čertem.

4.12.2019 společně s rodiči rozsvítíme vánoční strom v areálu naší mateřské školy. Začátek v 16.00 hodin. Nezapomeňte si s sebou přinést lampičku. ( viz. zvací letáček na nástěnce v šatně dětí).

3. - 4.12. 2019 se konají v naší mateřské škole vánoční prodejní trhy - ve spojovací chodbě - vstupem u třídy Sluníček. ( Více info letáček v šatně dětí). Jste všichni srdečně zváni.

Děkujeme všem našim maminkám, které vyslyšely naše prosby a pomohly vyrábět a tvořit na vánoční trhy.

22.11.2019 přijede za dětmi divadélko Koloběžka s pohádkou " Trampoty čerta Huberta", ve které děti uvidí, že i s čerty můžou být žerty.

Milí rodiče, blíží se adventní čas a s ním i naš tradiční " Vánoční jarmark " v mateřské škole. Zapojte se s námi do tvoření a pomozte tak získat finanční částku, za kterou se nakoupí pomůcky a hračky do MŠ pro Vaše děti. Vašemu umu a fantazii se meze nekladou - vánočně vyrábějte, pečte - a Vaše výrobky noste do mateřské školy do pátku 29. listopadu 2019. Děkujeme.

Milí rodiče, milé děti, babičky a dědové. Líbí se vám podzimně ozdobené parapety oken naší třídy? - Nám velice. Byli jste všichni moc šikovní, zruční a plní nápadů. Vám všem, kteří jste domácí úkol splnili, patří velké poděkování za spolupráci a jednička s hvězdičkou. P. uč. Vlaďka a Lenka..

14.10.2019 přijedou za dětmi do mateřské školy studentky střední zdravotnické školy s programem, ve kterém se děti seznámí, jak správně pečovat o svoje zoubky.

31.10.2019 přijede za dětmi do mateřské školy divadélko Koloběžka s příběhem "Houbařská pohádka".

Milí rodiče, zveme Vás ke společnému tvoření na "Podzimní dílničce". Kdy? : 17.10.2019, Kam? : k nám do Kopretinek, ve Vámi volitelném čase 15.30- 16.30 hodin. S sebou budete potřebovat dobrou náladu a chuť do tvoření. Těší se na Vás děti a pí.uč. Vlaďka a Lenka.

Milí děti, milí rodiče, čeká vás domácí úkol. Společně vyrobte z přírodnin (šišky, klacíky, listy, traviny, šípky, kaštany, žaludy,.....) skřítka Podzimníčka a přineste do 21.10. 2019 do mateřské školy. Vaší fantazii se meze nekladou. Skřítci budou zdobit venkovní parapety oken naší kopretinkové třídy. Děkujeme.

Milí rodiče, prosíme měl by někdo z Vás možnost opatřit nám dýni? Pokud ano, přihlaste se. Děkují děti z Kopretinek a pí.uč. Vlaďka a Lenka.

Rozpis možných konzultačních hodin pro rodiče dětí z Kopretinek s třídními učitelkami.

( Je nutné se předem objednat.)

08.10.2019           16.00 - 16.30 hod.

12.11.2019           16..00 - 16.30 hod.

03.12.2019           16.00 - 16.30 hod.

Milí rodiče, prosíme, pomozte dětem sbírat a nosit do mateřské školy víčka z PET lahví pro nemocného Nikýska ( více na www.Nikýsek.cz a info letáčku v šatně dětí ). Zapojte do akce i svoje kamarády a známé. Pomůžete tím nejen získat finanční prostředky k další nutné léčbě, ale chránit i životní prostředí. A my všichni získáme hezký pocit z toho, že pomáháme dobré věci. Děkujeme.

Ve dnech 25.-26.9. proběhne v naší mateřské škole sběr nepotřebného papíru. Prosíme rodiče, pomozte dětem papír shromažďovat a dopravit do kontejneru, který bude přistaven u nákladní rampy MŠ - vjezd z Hradební ulice. Za získané peníze se starý papír promění v knížky pro vaše děti. Více na info letáčku v šatně dětí. Děkujeme.

12.9.2019 od 16.15 hodin se ve třídě Koptretinek koná první společné informativní setkání rodičů. Pro nerušený průběh schůzky prosíme rodiče o účast bez dětí. Děkujeme a těšíme se na Vás.

Milé dětičky a rodiče z Kopretinek,

těšíme se na vás v pondělí 2.9.2019 a všem přejeme šťastné vykročení

do nového školního rokus radostí a úsměvem.

Vaše p.učitelky Vlaďka a Lenka a p.Vlastička.

U NÁS V MŠ.

Nás je dětí jako smetí, my do školky chodíme,hrajeme si s kamarády, taky trochu zlobíme.

Kluci ráno mají auta, holčičky nám uvaří, když se dáme dohromady, práce se nám podaří.

Potom jdeme na vycházku, sluníčko nám bude hřát, my si pěkně pohrajeme a budeme obědvat.

Po obědě všichni svorně na lehátka zalehnem, pohádku si poslechneme a už k nám přichází sen.

A to už je odpoledne na maminky čekáme, my jsme jejich potěšení, pokoje jim nedáme.

Doma všechno vyprávíme, co celý den děláme, kamarádů hodně máme, do školky se těšíme.