Výlet do Zoo se přesouvá na středu 18.5.

Přiveďte děti do 7:30 hod, aby stihly svačinu.

zoo

Konečně Vás po dvou letech můžeme pozvat na tradiční jarní trhy!

Prosíme všechny, kdo se zapojí do tvoření, aby své výrobky přinesli nejpozději do pondělí 4. dubna.

V kreativitě se meze nekladou. Od papírových výrobků až po pečení... Budeme rádi za jakýkoli výrobek.

Z výtěžku bychom rádi zvelebili školní zahradu.

Velikonoční trhy

Milí rodiče, prarodiče a přátelé,

děkujeme vám všem, kteří jste přinesli své výrobky na naše vánoční trhy i vám, kteří jste si u nás vybrali něco pěkného na vánoční výzdobu. Velice si vážíme vaší podpory a přejeme vám i dětem krásný advent.

Ve čtvrtek 2.prosince se konají vánoční trhy od 12:00-12:45 a 14:45 - 17:00 ve spojovací chodbě.

Rozsvícení vánočního stromečku, zpěv koled a fotografování u Betlému se uskuteční ve čtvrtek dopoledne  bez rodičů.

POZOR ZMĚNA!

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci proběhnou vánoční trhy venku v den rozsvícení stromečku. I tato akce je však podmíněna příznivou situací, sledujte proto aktuální informace na stránkách školy a na nástěnce ve třídě.

Rozsvícení stromu

vzhledem k nepříznivé virové situaci, jsme na základě došlých odpovědí změnily datum třídních schůzek. Uvidíme se tedy 23.9. od 16:00 ve třídě Kopretinek.
Děkujeme za pochopení,
Paní učitelky Danuška a Lenka