Radost ke Dni dětí

ve čtvrtek 1. 6. jsme s dětmi oslavili Den dětí s kamarádem medvědem. Na zahradě jsme pro děti připravily různá stanoviště k plnění "medvědích úkolů" - Jdi po stopách medvěda grizliho, vylez pro med lesních včel, nakrm medvěda, koulej soudek medu, vylov víčka od medíčka ... Za splněné úkoly dostaly děti medvědí medaile a malý dáreček. Velkým dárkem pro ně byly dva nové herní prvky - pyramida a trampolína, které byly instalovány na naši zahradu ve spolupráci s našim zřizovatelem. Děti moc děkují a užívají si nových atrakcí.