Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Adaptační den 31. 8. 2023

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na adaptační pobyt pro nové děti, který se bude konat 31. 8. 2023 od 8:00 do 10:00 hodin ve třídě, kam bylo Vaše dítě zařazeno (seznam najdete na dveřích pod kanceláří). Po celou dobu budete s dítětem ve třídě, přítomné budou také obě třídní učitelky. V případě, že máte ještě mladšího potomka, zajistěte si, prosím na tuto dobu hlídání. Pokud přijmete naše pozvání, potvrďte svou účast e-mailem nebo SMS, v opačném případě napište, že nedorazíte.

Důležité upozornění: Vezměte s sebou vyplněné formuláře, které jste dostali na schůzce v červnu. 

Děkuji.

Těším se na setkání a další spolupráci,

Mgr. Marie Vrkoslavová

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 731 411 513

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.