Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7. příspěvková organizace, IČ: 72742585

Podzimní slavnost 2023

Vážení rodiče, děti a přátelé,

dnes jsme společně prožili podzimní odpoledne při plnění úkolů moudré sovičky, vyráběli jsme mošt z jablíček, poznávali a hráli si s plody podzimní přírody, pomáhali jsme moudré sovičce "zachránit les". Pochutnali jsme si na jablečném perníku, který nám s láskou upekly naše paní kuchařky, vhod nám přišel i teplý čaj a moštík. Na konec jsme se sešli u táboráku, zazpívali si a opekli vuřty. Děkujeme za pomoc s moštováním. Jsme rády, že jste si udělali čas a přišli jste s námi pobýt.

Přejeme všem krásné podzimní dny. Za tým MŠ Kamarád Marie Vrkoslavová

Používáme cookies

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.